אודותינו

.Striking team הינה רשת מועדוני אומנויות לחימה הפועלת באופן רשמי החל מ- 2015.

הסיפור שלנו מתחיל החל משנת 99 במוחו הקודח של נער בן 15 שהחליט שהחלום שלו זה להדריך אומנויות לחימה מכיוון שהשינוי המנטלי וההתנהגותי שהעיסוק הזה תרם לו גרם לו לרצות להעביר את זה הלאה, אך החיים כמו שאנחנו יודעים הם לא פיקניק ולמרות שרוב חייו סבבו סביב הדרכה אם בהתנדבות, או בעבודה באימונים אישיים החלום לעסוק במשרה מלאה במקצוע שאהב – הדרכת קבוצות באומנויות לחימה נדחק לשוליים. 

בשנת 2015 הנער שכבר הפך לאדם בוגר בן 32 החליט שמעכשיו הוא שם הכל בצד ונותן את כל כולו על מנת לפתוח קבוצות בצורה פורמלית, אך ההתחלה כמו כל התחלה היתה קשה.

לא כל מקום פותח את דלתותיו  ולא בכל מקום מקבלים הזדמנות אך ביישוב קטן בשם לפיד ניתנה ההזדמנות לאמן, ההתחלה כאמור היתה קשה בשנתיים הראשונות תלמידים מיאנו להגיע אך האמונה בדרך הביאה לכך שבשנה השלישית נרשמו ל- 2 קבוצות כ- 30 תלמידים.

כיום אנו מפעילים 2 סניפים נוספים בנוסף ללפיד במודיעין ובמושב גינתון, וב- 1 לינואר 2019 פתחנו סניף חדש במזא"ה במרכז תל אביב. 

תפיסת עולמנו בנושאי לחימה היא שאנו מלמדים להגן על עצמנו באמצעות אומנויות לחימה במגע מלא שמכינות אותנו בצורה מלאה לרוב התרחישים האפשריים, אך מצד שני אנו מאמינים שהגנה עצמית אמיתית מתחילה במניעה והימנעות מעימותים ואת האמונה הזו אנו מנסים להנחיל לתלמידינו.

רוב אומנויות הלחימה שאנו מלמדים הינן ספורטיביות ובמגע מלא, אנו מכירים בכך שרוב המתאמנים אינם אמורים או צריכים להתחרות ואין זה נוגד את זה שהם יכולים וצריכים לשאוף להגיע הכי גבוה שרק אפשר, בנוסף אנו מקפידים לטפח מתחרים ומצד שני לתת יחס מלא לכלל המתאמנים.
מבחינתנו כל חניך חדש בין אם הוא בעל רקע מאומנויות לחימה אחרות ובין אם לא יקבל את הכבוד הראוי, איננו מחפשים מלחמות אגו באימונים והמטרה של כולנו הינה להתפתח ולהתקדם.

החזון שלנו הוא להנגיש את ענפי הספורט במגע מלא לכלל הציבור, אומנויות לחימה ספורטיביות אינן מיועדות אך ורק למתחרים אלה לכל אחד ואחד על פי יכולתו. אנו שואפים להנחיל ערכי סובלנות, התמדה, נחישות, ואי אלימות לכלל המתאמנים ושנהיה חברה חזקה אך סובלנית כלפיי כל אחד. 

אנו נשמח ליצור קהילת מתאמנים שהשאיפות שלהם הינם לטפח את בריאות גופם, לדעת להגן על עצמם, ולחקור וללמוד אומנויות לחימה ותנועה.

הצוות המקצועי שלנו

החזון שלנו הוא שאנשי מקצוע איכותיים, ערכיים ואנשי חינוך הם אילו שיובילו ויעבדו איתנו. 

חן - מדריך ראשי

מתאמן באומנויות לחימה החל משנת 97, מחזיק בחגורות שחורות בלחימה משולבת ולמ"מ. 

החל לאמן באופן לא פורמלי כאוקה במועדונים בהם התאמן החל משנת 99 ומשנת 2005 החל לאמן באופן פורמלי באימונים אישיים וקבוצות. 

כיום מאמן בקבוצות בלבד, מתוך אמונה שזוהי הדרך הנכונה ביותר ללמד אומנויות לחימה.

הסמכות מקצועיות: 

מדריך איגרוף תאילנדי וקיקבוקס, מדריך איגרוף, מדריך כושר גופני ובריאות מוסמך בוגר וינגייט.

 

 

 

 

 

"אם אתה מבזבז יותר מידי זמן בחשיבה על לעשות משהו, כנראה שלא תבצע אותו"
ברוס לי
אמן לחימה

תודות למוריי:

יובל נחמקין – למ"מ

יעקב דסקלו – איגרוף קלאסי

בוריס יוחננוב – האבקות יווני רומי.

מושיק קידר – לחימה משולבת, אגרוף תאילנדי, קיקבוקס, קארטה מגע מלא.

סרגיי דבקוב – איגרוף.

איציק פרנקו – לחימה משולבת.